Tłumacz przysięgły Zamość

Tłumacz przysięgły Zamość to nasza propozycja ,która obejmuje przekłady poświadczone z niemal 40 języków obcych. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każde zapytanie ofertowe udzielimy odpowiedzi przed upływem 1 dnia. Centrum Dobrym Tłumaczeń to biuro godne zaufania. Posiadamy długoletnią historię i setki zadowolonych odbiorców. Tłumaczenia można zlecić nam mailowo, listem analogowym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Zamość to głównie:

Tłumacz przysięgły Zamość – biuro tłumaczeń zaprasza do kooperacji

Tłumaczenia przysięgłe Zamość
Tłumaczenia przysięgłe Zamość

Zamość (łac. Zamoscia, ukr. Замостя, ros. Замость (Замостье), jid. ‏זאמאשטש‎) – miasto na prawach powiatu w Polsce w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2. miejsce (63 813 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10. miejscu. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Prywatne miasto szlacheckie, założone w oparciu o prawo lokacyjne w 1580 roku, położone było w XVI wieku w województwie ruskim.

Restauracja Bohema

3 reviews

Bars, Italian, Polish
+48846271443
ul. Stanisława Staszica 29, 22-400 Zamość, Poland
Seta i Galareta

1 review

Pubs
+48845301907
ul. Grecka 9, 22-400 Zamość, Poland
Verona Cafe Club

3 reviews

Food, Italian
+48846389031
Rynek Wielki 5, 22-400 Zamość, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE