Tłumacz przysięgły Żagań

Tłumacz przysięgły Żagań to nasza oferta obejmująca przekłady uwierzytelnione z ponad 40 języków obcych. Do kooperacji zapraszamy firmy i osoby prywatne nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każde zapytanie ofertowe udzielimy odpowiedzi przed upływem 1 dnia. Centrum Dobrym Tłumaczeń to firma warte zaufania. Posiadamy długoletnią historię i setki ukontentowanych odbiorców. Tłumaczenia można powierzyć nam mailowo, listem tradycyjnym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Żagań to głównie:

Tłumacz przysięgły Żagań – biuro tłumaczeń zaprasza do współpracy

Tłumaczenia przysięgłe Żagań
Tłumaczenia przysięgłe Żagań

Żagań (pol. hist. Żegań, Żegan lub Zegan; niem. Sagan, Sagan in Schlesien lub Sagan am Bober; łuż. Zahań; cz. Zaháň; łac. Saganensis, Saganum, Sagnum, Zagano lub Zager) – miasto, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Żagań, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na pograniczu Niziny Śląsko-Łużyckiej i Wału Trzebnickiego, nad Bobrem i Czerną Wielką; siedziba powiatu żagańskiego. Usytuowane w odległości 40 km od granicy polsko-niemieckiej i 100 km od granicy polsko-czeskiej.

Według danych z 1 stycznia 2018 Żagań liczył 26 148 mieszkańców.

Żagań jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także węzłem komunikacyjnym, w którym zbiega się droga krajowa nr 12 i dwie drogi wojewódzkie oraz kilka linii kolejowych. Miasto jest siedzibą dowództwa 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej oraz kilku innych jednostek wojskowych.

Restauracja Kepler Wiesław Augustyniak

3 reviews

Restaurants
Rynek 27 / 28, 68-100 Żagań, Poland
Restauracja Kepler

1 review

Restaurants
+48683772762
ul. Rynek 27/28, 68-100 Żagań, Poland
Restauracja Faraon

3 reviews

Restaurants
+48683634882
Plac Przyjaźni 2, 68-200 Żary, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE