Tłumacz przysięgły ukraińskiego Tarnowskie Góry

Tłumacz przysięgły ukraińskiego Tarnowskie Góry to osoba, która jest w ostatnim czasie pilnie poszukiwana. Wpływ na tego typu sytuację ma bardzo wiele czynników. Pierwszy z nich to ogromna fala emigracji, która odbyła się kilka lat temu. Zapotrzebowanie na translacje polsko ukraińskie zgłaszają tak osoby prywatne jak i firmy. Potrzeba ich uzyskania wynika bowiem ze względów prawnych oraz potrzeb osobistych. Wszystkim tym z Was, którzy stają przed koniecznością ich uzyskania z pomocą przychodzi nasze biuro tłumaczeń. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Nasz tłumacz przysięgły ukraińskiego Tarnowskie Góry może przygotować następujące rodzaje przekładów:

Tłumacz przysięgły ukraińskiego Tarnowskie Góry

Tłumacz przysięgły ukraińskiego Tarnowskie Góry
Tłumacz przysięgły ukraińskiego Tarnowskie Góry

 

Tarnowskie Góry (wymowa i; śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz [pełna nazwa tradycyjna: Freie Bergstadt Tarnowitz], cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Tarnowskie Góry liczyły 61 756 mieszkańców i były pod względem liczby ludności osiemnastym miastem w województwie śląskim, a także 67. spośród najludniejszych miast w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE