Tłumacz przysięgły Sopot

Tłumacz przysięgły Sopot to nietuzinkowa oferta ,która obejmuje przekłady uwierzytelnione z ponad 40 języków obcych. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Centrum Dobrym Tłumaczeń to biuro warte zaufania. Posiadamy wieloletnią historię i tysiące usatysfakcjonowanych odbiorców. Przekłady można powierzyć nam mailowo, listem analogowym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Sopot to głównie:

Tłumacz przysięgły Sopot – biuro tłumaczeń zaprasza do współpracy

Tłumaczenia przysięgłe Sopot
Tłumaczenia przysięgłe Sopot

Sopot (kaszub. Sopòt lub też Sopòtë, Copòtë, Copòt, niem. Zoppot) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską (Morze Bałtyckie), położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto, w obrębie aglomeracji trójmiejskiej. Jest najmniejszym pod względem liczby ludności miastem na prawach powiatu w Polsce oraz najmniejszym pod tym samym względem miastem, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent (a nie burmistrz).

Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.

Restauracja Cyrano-Roxane

11 reviews

French
+48660759594
ul. Bohaterów Monte Cassino 11, 81-704 Sopot, Poland
Pub Błękitny Pudel

14 reviews

Pubs, Polish
+48585511672
ul. Bohaterów Monte Cassino 44, 81-759 Sopot, Poland
Śliwka w Kompot

14 reviews

Pubs, Italian, Pizza
+48733000533
ul. Bohaterów Monte Cassino 42, 81-759 Sopot, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE