Tłumacz przysięgły Sanok

Tłumacz przysięgły Sanok to nasza propozycja obejmująca przekłady poświadczone z ponad 40 języków obcych. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby prywatne nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Centrum Dobrym Tłumaczeń to biuro godne zaufania. Posiadamy długoletnią historię i tysiące zadowolonych odbiorców. Przekłady można zlecić nam za pośrednictwem poczty elektronicznej, listem analogowym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Sanok to przede wszystkim:

Tłumacz przysięgły Sanok – biuro tłumaczeń zaprasza do kooperacji

Tłumaczenia przysięgłe Sanok
Tłumaczenia przysięgłe Sanok

Sanok (także: Królewskie Wolne Miasto Sanok) – miasto powiatowe w Polsce w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, w Euroregionie Karpackim. Wchodzi w skład powiatu sanockiego, jest także siedzibą gminy wiejskiej Sanok, jednak do niej nie należy.

Sanok jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki wraz z krośnieńskim jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. Odbywają się tu imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze krajowym i europejskim. Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.

Muzeum Historyczne w Sanoku

4 reviews

Museums, Landmarks & Historical Buildings
+48134630609
ul. Zamkowa 2, 38-500 Sanok, Poland
Stary Kredens

2 reviews

Polish
+48797317279
Plac Świętego Michała 4, 38-500 Sanok, Poland
Wyszynk Sanocki – Zakład Gastronomiczny

1 review

Polish
+48888204666
ul. Rynek 7, 38-500 Sanok, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE