Tłumacz przysięgły norweskiego Tarnowskie Góry

Tłumacz przysięgły norweskiego Tarnowskie Góry to najbardziej ekonomiczna oferta na przekłady polsko norweskie w Twoim mieście. Do kooperacji w niniejszym zakresie zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas. Biuro tłumaczeń norweskiego Tarnowskie Góry to podmiot, któremu warto zaufać. Naszym znakiem rozpoznawczym są najlepszy stosunek jakości do ponoszonych kosztów. Pracujemy na terytorium całego kraju. Centrum Dobrych Tłumaczeń to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Tylko u nas zamówicie Państwo tego typu przekłady jak:

Tłumacz przysięgły norweskiego Tarnowskie Góry – translacje polsko norweskie

 

Tłumacz przysięły norweskiego Tarnowskie Góry
Tłumacz przysięły norweskiego Tarnowskie Góry

 

Tarnowskie Góry (wymowa i; śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz [pełna nazwa tradycyjna: Freie Bergstadt Tarnowitz], cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Tarnowskie Góry liczyły 61 756 mieszkańców i były pod względem liczby ludności osiemnastym miastem w województwie śląskim, a także 67. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE