Tłumacz przysięgły norweskiego Opole

Tłumacz przysięgły norweskiego Opole to najkorzystniejsza oferta na translacje polsko norweskie w Twoim mieście. Do kooperacji we wspomnianym zakresie zachęcamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa usług przez cały czas. Biuro tłumaczeń norweskiego Opole to podmiot, któremu warto zaufać. Rozpoznacie nas Państwo poprzez najlepszy stosunek jakości do ponoszonych kosztów. Pracujemy na terenie całego kraju. Centrum Dobrych Tłumaczeń to firma z długoletnim doświadczeniem. Tylko u nas zamówicie Państwo tego typu tłumaczenia jak:

Tłumacz przysięgły norweskiego Opole – translacje polsko norweskie

 

Tłumacz przysięły norweskiego Opole
Tłumacz przysięły norweskiego Opole

 

Opole i (niem. Oppeln, dś. Uppeln, cz. Opolí, śl. Uopole, łac. Oppelia, Oppolia, Opulia) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa opolskiego i powiatu opolskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą. Jedna z historycznych stolic Górnego Śląska i jedno z najstarszych miast w Polsce.

Miasto było stolicą księstwa opolsko-raciborskiego, siedzibą władz pruskiej prowincji Górny Śląsk i rejencji opolskiej. Od 28 czerwca 1950 jest stolicą województwa opolskiego i jego głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym, kulturalnym i administracyjnym. Od 1999 siedziba władz ziemskiego powiatu opolskiego. Główne miasto aglomeracji opolskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2017 liczyło 128 140 mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE