Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec

Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec to najlepsza propozycja na translacje polsko norweskie w Twoim mieście. Do współpracy w niniejszym zakresie zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas. Biuro tłumaczeń norweskiego Mielec to twór, któremu warto zawierzyć. Naszym znakiem rozpoznawczym są najlepszy stosunek jakości do ponoszonych nakładów. Działamy na terytorium całego kraju. Centrum Dobrych Tłumaczeń to przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem. Tylko w naszym biurze zamówicie Państwo tego typu tłumaczenia jak:

Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec – translacje polsko norweskie

 

Tłumacz przysięły norweskiego Mielec
Tłumacz przysięły norweskiego Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz i centrum powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej. Mielec jest drugim największym miastem w województwie podkarpackim pod względem populacji według danych GUS z 31 grudnia 2020 roku.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami techniczno-informatycznymi, branżowymi oraz szkołami wyższymi (kształcącymi na poziom licencjacki oraz magisterski. Dostępne są również studia podyplomowe). Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Według danych GUS z 31 grudnia 2020 roku miasto liczy 60 075 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE