Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec

Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec to najbardziej ekonomiczna oferta na translacje polsko norweskie w Twoim miejscu zamieszkania. Do współpracy we wspomnianym obszarze zapraszamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa usług przez cały czas. Biuro tłumaczeń norweskiego Mielec to podmiot, któremu warto zawierzyć. Naszym znakiem rozpoznawczym są najlepszy stosunek jakości do ponoszonych nakładów. Pracujemy na terytorium całej Polski. Centrum Dobrych Tłumaczeń to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Tylko w naszej firmie nabędziecie Państwo takie przekłady jak:

Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec – translacje polsko norweskie

 

Tłumacz przysięły norweskiego Mielec
Tłumacz przysięły norweskiego Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 30 czerwca 2019 Mielec liczy 60 366 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km².

Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec.

Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE