Tłumacz przysięgły norweskiego Konin

Tłumacz przysięgły norweskiego Konin to najlepsza oferta na przekłady polsko norweskie w Twoim mieście. Do kooperacji we wspomnianym obszarze zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa usług przez cały czas. Biuro tłumaczeń norweskiego Konin to podmiot, któremu warto zaufać. Naszym znakiem rozpoznawczym są najlepsze przełożenie jakości do ponoszonych nakładów. Działamy na terytorium całego kraju. Centrum Dobrych Tłumaczeń to firma z długoletnim doświadczeniem. Tylko w naszej firmie zamówicie Państwo takie przekłady jak:

Tłumacz przysięgły norweskiego Konin – translacje polsko norweskie

 

Tłumacz przysięły norweskiego Konin
Tłumacz przysięły norweskiego Konin

 

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu konińskiego; leży w Dolinie Konińskiej, nad Wartą; główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W latach 1975–1998 stolica województwa konińskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 samorządów miast na prawach powiatu[potrzebny przypis].

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego z 30 czerwca 2020 Konin liczył 73 176 mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE