Tłumacz przysięgły Krosno

Tłumacz przysięgły Krosno to nietuzinkowa oferta obejmująca przekłady poświadczone z ponad 40 języków obcych. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz klientów indywidualnych nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każde zapytanie ofertowe odpowiemy przed upływem 1 doby. Centrum Dobrym Tłumaczeń to firma godne zaufania. Posiadamy wieloletnią historię i tysiące zadowolonych odbiorców. Tłumaczenia można powierzyć nam mailowo, listem tradycyjnym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Krosno to przede wszystkim:

Tłumacz przysięgły Krosno – biuro tłumaczeń zaprasza do kooperacji

Tłumaczenia przysięgłe Krosno
Tłumaczenia przysięgłe Krosno

Krosno – miasto na prawach powiatu w Polsce położone w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu krośnieńskiego.

Ośrodek o znaczeniu regionalnym i subregionalnym. Siedziba wielu instytucji o zasięgu ponadlokalnym: Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii, Okręgowej Komisji Wyborczej, Sądu i Prokuratury Okręgowej, Okręgowego Urzędu Górniczego, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego, Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, Urzędu Celnego, Instytutu Nafty i Gazu oraz RTCN Sucha Góra.

Stolica województwa krośnieńskiego od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998 r.

Znajduje się w Euroregionie Karpackim, w skład którego wchodzą przygraniczne tereny Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier i Rumunii.

Leży w historycznej ziemi sanockiej. Krosno uzyskało lokację miejską około 1348 roku. Miasto królewskie położone na przełomie XVI i XVII wieku w ziemi sanockiej województwa ruskiego, w drugiej połowie XVII wieku należało do starostwa krośnieńskiego.

Restauracja Buda

2 reviews

Polish
+48134320053
ul. Jagielloska 4, 38-400 Krosno, Poland
Cukiernia Keks

1 review

Custom Cakes, Cupcakes, Cafes
+48667788919
ul. Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno, Poland
Stare Krosno

1 review

Polish, Barbeque
+48663224150
ul. Rynek 9, 38-400 Krosno, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE