Tłumacz przysięgły Kielce

Tłumacz przysięgły Kielce to nasza propozycja obejmująca przekłady uwierzytelnione z niemal 40 języków obcych. Do kooperacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Centrum Dobrym Tłumaczeń to biuro warte zaufania. Posiadamy długoletnią historię i setki ukontentowanych odbiorców. Przekłady można powierzyć nam mailowo, listem tradycyjnym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Kielce to głównie:

Tłumacz przysięgły Kielce – biuro tłumaczeń zaprasza do współpracy

Tłumaczenia przysięgłe Kielce
Tłumaczenia przysięgłe Kielce

Kielce – miasto na prawach powiatu w środkowo-wschodniej Polsce, stolica województwa świętokrzyskiego. Położone w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą, historycznie w Małopolsce. Centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, stanowi regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo-targowe.

Według danych GUS z 31 grudnia 2018 roku miasto zamieszkuje 195 774 mieszkańców.

Kielce uzyskały lokację miejską przed 1259 rokiem. W ostatniej ćwierci XVI wieku położone były w powiecie chęcińskim województwa sandomierskiego, były własnością biskupstwa krakowskiego.

Choco Obsession

3 reviews

Cafes, Coffee & Tea
+48413446677
ul. św. Leonarda 15, 25-311 Kielce, Poland
Rezerwat Kadzielnia

3 reviews

Parks
Al. Legionów, Kielce, Poland
Monte Carlo

3 reviews

Polish, Food
+48413431640
Paderewskiego 20, 25-004 Kielce, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE