Tłumacz przysięgły Jastrzębie Zdrój

Tłumacz przysięgły Jastrzębie Zdrój to nietuzinkowa propozycja ,która obejmuje przekłady uwierzytelnione z ponad 40 języków obcych. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każde zapytanie ofertowe udzielimy odpowiedzi przed upływem 1 dnia. Centrum Dobrym Tłumaczeń to firma warte zaufania. Posiadamy długoletnią historię i setki zadowolonych odbiorców. Translacje można zlecić nam za pośrednictwem poczty elektronicznej, listem analogowym lub osobiście. Tłumacz przysięgły Jastrzębie Zdrój to przede wszystkim:

Tłumacz przysięgły Jastrzębie Zdrój – biuro tłumaczeń zaprasza do kooperacji

Tłumaczenia przysięgłe Jastrzębie Zdrój
Tłumaczenia przysięgłe Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój (śl. Jastrzymbje-Zdrůj, niem. Bad Königsdorff-Jastrzemb) – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy 89 590 mieszkańców (2017), a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².

Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miejscowość w ośrodek miejski i przemysłowy.

Zamecek Petrovice

2 reviews

Hotels, Restaurants
Prstna 1, 735 72 Petrovice u Karviné, Czech Republic
Zymft

3 reviews

Barbeque, Beer Gardens
+48536580821
ul. Górne Przedmieście 5, 44-240 Zory, Poland
Rynek w Żorach

3 reviews

Local Flavor
Rynek, Żory, Poland

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE