Tłumacz przysięgły holenderskiego Ostrów Wielkopolski

Tłumacz przysięgły holenderskiego Ostrów Wielkopolski to nietuzinkowa propozycja na przekłady polsko niderlandzkie. Do współpracy w podanym obszarze zapraszamy przedsiębiorstwa oraz osoby indywidualne. Zapewniamy prędkie czasy realizacji zleceń i przyjemną atmosferę współpracy. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Centrum Dobrych Tłumaczeń to partner, któremu warto zaufać. Wyrazem kompetencji naszych filologów są posiadane komentarze Internautów. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego Ostrów Wielkopolski  zaprasza Państwa do dostarczania maili ze skanami Państwa dokumentów. Na każdą informację udzielimy odpowiedzi przed upływem 1 doby. Tłumacz przysięgły holenderskiego Ostrów Wielkopolski pomoże Wam w takich zagadnieniach jak:

Tłumacz przysięgły holenderskiego Ostrów Wielkopolski – translacje polsko holenderskie

 

Tłumacz przysięgły holenderskiego Ostrów Wielkopolski
Tłumacz przysięgły holenderskiego Ostrów Wielkopolski

 

Ostrów Wielkopolski (dawniej Ostrowo, Ostrów Kaliski, w latach 1919–1920 Ostrów, łac. Ostrovia, niem. Ostrowo) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem, w Kaliskiem, jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, siedziba powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski.

Według danych GUS z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 71 947 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Stanisław ze Szczepanowa. Od 1993 obchodzone 10 listopada jest Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rocznicę wydarzeń tzw. Republiki Ostrowskiej.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE