Tłumacz przysięgły holenderskiego Mielec

Tłumacz przysięgły holenderskiego Mielec to sprawdzona oferta na przekłady polsko niderlandzkie. Do kooperacji w niniejszym obszarze zapraszamy przedstawicieli biznesu oraz osoby prywatne. Gwarantujemy prędkie czasy realizacji zleceń i przyjemną atmosferę kooperacji. Jesteśmy do Waszych usług przez cały rok. Centrum Dobrych Tłumaczeń to partner, któremu warto zawierzyć. Wyrazem kompetencji naszych tłumaczy są posiadane referencje. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego Mielec  zaprasza Państwa do dostarczania maili z kopiami Państwa dokumentów. Na każdą informację odpowiemy przed końcem. Tłumacz przysięgły holenderskiego Mielec pomoże Państwu w takich zagadnieniach jak:

Tłumacz przysięgły holenderskiego Mielec – przekłady polsko holenderskie

 

Tłumacz przysięgły holenderskiego Mielec
Tłumacz przysięgły holenderskiego Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 miasto liczy 60 323 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!”.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE