Tłumacz przysięgły holenderskiego Luboń

Tłumacz przysięgły holenderskiego Luboń to najlepsza oferta na translacje polsko niderlandzkie. Do współpracy w podanym zakresie zapraszamy przedsiębiorstwa oraz osoby indywidualne. Gwarantujemy szybkie terminy wykonywania zleceń i przyjemną atmosferę kooperacji. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Centrum Dobrych Tłumaczeń to partner, któremu warto zawierzyć. Wyrazem kompetencji naszych filologów są otrzymywane referencje. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego Luboń  zaprasza Państwa do dostarczania maili z kopiami Państwa papierów. Na każdą informację udzielimy odpowiedzi przed końcem. Tłumacz przysięgły holenderskiego Luboń pomoże Wam w takich zagadnieniach jak:

Tłumacz przysięgły holenderskiego Luboń – przekłady polsko holenderskie

 

Tłumacz przysięgły holenderskiego Luboń
Tłumacz przysięgły holenderskiego Luboń

 

Luboń – miasto w centralnej części województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, położone nad rzeką Wartą, w jej Poznańskim Przełomie. Stosunkowo duża liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni 13,5 km², na której rozciąga się miasto sprawia, że Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Obecnie działa tu przemysł chemiczny – Luvena, budowlany oraz wiele innych podmiotów gospodarczych; dawniej występował również przemysł spożywczy i metalurgiczny.

Według danych z 30 czerwca 2016, miasto liczyło 31 196 mieszkańców.

Miasto utworzono 13 listopada 1954 roku, w wyniku nadania gromadzie Luboń (w skład której wchodziły Luboń, Żabikowo, Lasek) praw miejskich.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE