Tłumacz przysięgły holenderskiego Łódź

Tłumacz przysięgły holenderskiego Łódź to najlepsza oferta na translacje polsko niderlandzkie. Do współpracy w podanym zakresie zapraszamy przedstawicieli biznesu oraz osoby prywatne. Gwarantujemy szybkie czasy realizacji zleceń i miłą atmosferę współpracy. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku. Centrum Dobrych Tłumaczeń to partner, któremu warto zaufać. Wyrazem kompetencji naszych filologów są otrzymywane komentarze Internautów. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego Łódź  zaprasza Państwa do przesyłania maili ze skanami Państwa dokumentów. Na każdą informację odpowiemy przed końcem. Tłumacz przysięgły holenderskiego Łódź pomoże Wam w takich zagadnieniach jak:

Tłumacz przysięgły holenderskiego Łódź – translacje polsko holenderskie

 

Tłumacz przysięgły holenderskiego Łódź
Tłumacz przysięgły holenderskiego Łódź

 

Łódź i (jid. ‏לאָדזש‎, niem. Lodz lub Lodsch; w latach 1940–1945 Litzmannstadt, ros. Лодзь) – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, a także siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna, przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku.

Ośrodek akademicki (6 uczelni publicznych oraz 22 niepubliczne), kulturalny i przemysłowy. Przed przemianami polityczno-gospodarczymi w 1989 r. centrum przemysłu włókienniczego i filmowego.

Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności (682 679; po Warszawie i Krakowie) i czwartym pod względem powierzchni (293,25 km²; po Warszawie, Krakowie i Szczecinie).

Miasto należy do Unii Metropolii Polskich i Związku Miast Polskich, Związku Powiatów Polskich, a także do stowarzyszenia Eurocities oraz Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE