Tłumacz przysięgły holenderskiego Jastrzębie Zdrój

Tłumacz przysięgły holenderskiego Jastrzębie Zdrój to nietuzinkowa oferta na przekłady polsko niderlandzkie. Do kooperacji w podanym obszarze zapraszamy firmy oraz osoby indywidualne. Gwarantujemy szybkie czasy wykonywania tłumaczeń i przyjemną atmosferę kooperacji. Jesteśmy do Waszych usług przez cały rok. Centrum Dobrych Tłumaczeń to partner, któremu warto zawierzyć. Wyrazem kompetencji naszych filologów są posiadane komentarze Internautów. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego Jastrzębie Zdrój  zaprasza Państwa do przesyłania maili ze skanami Państwa papierów. Na każdą informację udzielimy odpowiedzi przed upływem 1 doby. Tłumacz przysięgły holenderskiego Jastrzębie Zdrój pomoże Państwu w takich tematach jak:

Tłumacz przysięgły holenderskiego Jastrzębie Zdrój – przekłady polsko holenderskie

 

Tłumacz przysięgły holenderskiego Jastrzębie Zdrój
Tłumacz przysięgły holenderskiego Jastrzębie Zdrój

 

Jastrzębie-Zdrój (śl. Jastrzymbje-Zdrůj, niem. Bad Königsdorff-Jastrzemb) – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy 89 590 mieszkańców (2017), a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².

Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miejscowość w ośrodek miejski i przemysłowy.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE