Tłumacz przysięgły holenderskiego Brodnica

Tłumacz przysięgły holenderskiego Brodnica to nietuzinkowa propozycja na przekłady polsko niderlandzkie. Do współpracy w niniejszym zakresie zapraszamy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Zapewniamy szybkie czasy realizacji tłumaczeń i przyjemną atmosferę kooperacji. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku. Centrum Dobrych Tłumaczeń to partner, któremu warto zaufać. Wyrazem kompetencji naszych filologów są posiadane referencje. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego Brodnica  zaprasza Państwa do przesyłania maili ze skanami Państwa dokumentów. Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi przed końcem. Tłumacz przysięgły holenderskiego Brodnica pomoże Wam w takich zagadnieniach jak:

Tłumacz przysięgły holenderskiego Brodnica – przekłady polsko holenderskie

 

Tłumacz przysięgły holenderskiego Brodnica
Tłumacz przysięgły holenderskiego Brodnica

 

Brodnica (wymowa i; niem. Strasburg in Westpreußen, Strasburg an der Drewenz) – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu brodnickiego, obecnie położone po obu stronach rzeki Drwęcy. Historyczne centrum miasta leży na prawym (zachodnim) brzegu rzeki, w ziemi chełmińskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

Według danych z 1 stycznia 2019 Brodnica liczyła 28 774 mieszkańców.

Miasto królewskie lokowane w 1238 roku położone było w XVI wieku w województwie chełmińskim. Miejsce obrad sejmików elekcyjnych województwa chełmińskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE