Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Mielec

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Mielec zaprasza Was do skorzystania z serwisu obejmującego trasnlacje polsko hiszpańskie. Do owocnej kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Usługi językowe oznaczone naszym znakiem to synonim dużej jakości za rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, która łamie bariery językowe i ułatwia kontakt z Hiszpanami. Państwa papiery można do nas dostarczyć w formie elektronicznej lub osobiście. Biuro tłumaczeń online to podmiot, który obsługuje następujące rodzaje translacji pisemnych hiszpańskiego:

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Mielec jest dostępny online

 

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Mielec
Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 30 czerwca 2019 Mielec liczy 60 366 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km².

Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec.

Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!”. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE