Tłumacz przysięgły angielskiego Wałcz

Tłumacz przysięgły angielskiego Wałcz to oferta obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do kooperacji zapraszamy firmy i osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Wałcz to przedsiębiorstwo godny zaufania. Skupiamy wysiłki kilkunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Wałcz – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Wałcz
Tłumacz przysięgły angielskiego Wałcz

 

Wałcz (niem. Deutsch Krone) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba władz powiatu wałeckiego oraz wiejskiej gminy Wałcz. Miasto położone jest w środkowej części Pojezierza Południowopomorskiego nad jeziorem Raduń, Jeziorem Zamkowym i rzeką Pilcą. Wałcz jest powiatowym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym i kulturalnym, siedzibą urzędów i instytucji lokalnych oraz ósmym ośrodkiem miejskim województwa (pod względem liczby ludności).

Według danych z 30 czerwca 2016 r. miasto miało 25 801 mieszkańców.

W Wałczu stacjonuje 100 Batalion Łączności, 104 Batalion Zabezpieczenia, 1 Regionalna Baza Logistyczna, a także ma siedzibę 107 Szpital Wojskowy. Miasto jest także siedzibą dekanatu.

Miasto królewskie lokowane w 1303 roku położone było w XVI wieku w województwie poznańskim. Pod koniec XVI wieku należało do starostwa wałeckiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE