Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry

Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry to propozycja obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstw i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Tarnowskie Góry to przedsiębiorstwo godny zaufania. Skupiamy wysiłki parunastu filologów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać zdalnie lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe przekłady dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry
Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry

 

Tarnowskie Góry (wymowa i; śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz [pełna nazwa tradycyjna: Freie Bergstadt Tarnowitz], cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Tarnowskie Góry liczyły 61 756 mieszkańców i były pod względem liczby ludności osiemnastym miastem w województwie śląskim, a także 67. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE