Tłumacz przysięgły angielskiego Świebodzin

Tłumacz przysięgły angielskiego Świebodzin to propozycja obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Świebodzin to przedsiębiorstwo warty zaufania. Skupiamy umiejętności parunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać Internetowe lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe translacje wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Świebodzin – translacje polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Świebodzin
Tłumacz przysięgły angielskiego Świebodzin

 

Świebodzin (niem. Schwiebus) – miasto w woj. lubuskim, siedziba powiatu świebodzińskiego i gminy miejsko-wiejskiej Świebodzin, na Pojezierzu Łagowskim. Według danych z 1 stycznia 2018 Świebodzin liczył 21 954 mieszkańców.

Dawny gród słowiański, wzmiankowany po raz pierwszy w dokumencie z 1302 roku.

Krzyżują się tutaj droga ekspresowa nr 3 i droga krajowa nr 92.

W Świebodzinie znajduje się Figura Chrystusa Króla, która w latach 2010–2011 była najwyższym posągiem Chrystusa na świecie.

Istnieją tu także zakłady urządzeń termotechnicznych, rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy. W Świebodzinie funkcjonuje jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych – Lubuskie Centrum Ortopedii.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE