Tłumacz przysięgły angielskiego Świdnica

Tłumacz przysięgły angielskiego Świdnica to oferta obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do współpracy zachęcamy firmy i osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Świdnica to firma warty zaufania. Skupiamy wysiłki kilkunastu tłumaczy z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Świdnica – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Świdnica
Tłumacz przysięgły angielskiego Świdnica

 

Świdnica (łac. Svidnica, niem. Schweidnitz, cz. Svídnice) – miasto w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu świdnickiego. Miasto leży historycznie na Dolnym Śląsku, na Przedgórzu Sudeckim, nad rzeką Bystrzycą. Świdnica wchodzi w skład aglomeracji wałbrzyskiej.

Osada wspominana już w 1243, po raz pierwszy wzmiankowana jako miasto już 3 września 1267. Niegdyś stolica księstwa świdnicko-jaworskiego. Obecnie ośrodek przemysłowy (rozwinięty przemysł motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy), z jedynym w Polsce Muzeum Dawnego Kupiectwa oraz instytucjami kultury i oświaty, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Według danych z 2017 Świdnica była siódmym co do wielkości miastem województwa. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. liczba mieszkańców miasta wynosiła 56 803 osoby.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE