Tłumacz przysięgły angielskiego Rzeszów

Tłumacz przysięgły angielskiego Rzeszów to oferta obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstw i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Rzeszów to partner godny zaufania. Łączymy umiejętności parunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać Internetowe lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe translacje wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Rzeszów – translacje polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Rzeszów
Tłumacz przysięgły angielskiego Rzeszów

 

Rzeszów – miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego, stolica rzymskokatolickiej diecezji rzeszowskiej. Rzeszów jest centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej.

Rzeszów zamieszkuje 198 476 mieszkańców (dane za GUS na 30.06.2021 po przyłączeniu od 1 stycznia 2021 osiedla Pogwizdów Nowy wobec 196 638 mieszkańców 31.12.2020). Liczony rok do roku trend wzrostowy liczby ludności potwierdzają zarówno dane GUS jak i dane Urzędu Miasta Rzeszowa.

W mieście znajdują się dwie duże uczelnie państwowe (Uniwersytet Rzeszowski (12 wydziałów) i Politechnika Rzeszowska), kilka niepublicznych, między innymi Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz Wyższe Seminarium Duchowne.

Rzeszów posiada międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny ukierunkowany na przemysł nowych technologii. Na terenie miasta działa Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko.

W mieście działają trzy konsulaty honorowe: Niemiec, Słowacji i Ukrainy. Rzeszów jest członkiem Unii Metropolii Polskich oraz Stowarzyszenia Eurocities (zrzeszającego miasta europejskie).

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE