Tłumacz przysięgły angielskiego Rumia

Tłumacz przysięgły angielskiego Rumia to usługa obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Rumia to przedsiębiorstwo godny zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Rumia – translacje polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Rumia
Tłumacz przysięgły angielskiego Rumia

 

Rumia (kaszb. Rëmiô, niem. Rahmel) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim nad Zagórską Strugą. Z miastami Wejherowem i Redą tworzy zespół trzech miast zwany Małym Trójmiastem Kaszubskim. W latach 1945–1975 miasto administracyjnie należało do tak zwanego dużego województwa gdańskiego, a w latach 1975–1998 do tak zwanego małego województwa gdańskiego.

Według danych z 1 stycznia 2018 Rumia liczyła 48 632 mieszkańców. Jest największym polskim miastem nie będącym siedzibą powiatu.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE