Tłumacz przysięgły angielskiego Rawicz

Tłumacz przysięgły angielskiego Rawicz to oferta obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstw oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Rawicz to partner warty zaufania. Łączymy umiejętności parunastu tłumaczy z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Rawicz – przekłady polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Rawicz
Tłumacz przysięgły angielskiego Rawicz

 

Rawicz (niem. Rawitsch) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, w powiecie rawickim (siedziba władz powiatu), siedziba gminy miejsko-wiejskiej Rawicz.

W okresie II Rzeczypospolitej oraz w latach 1945–1975 miejscowość administracyjnie należała do województwa poznańskiego, a od 1975 do 1998 do województwa leszczyńskiego.

Według danych z 31 marca 2019 roku miasto liczyło 19 624 mieszkańców.

Z dniem 1 stycznia 2021 na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów Rawicz powiększył się o działki należące dotąd do wsi Szymanowo i Dębno Polskie. Powierzchnia miasta zwiększyła się o 113 hektarów.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE