Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz

Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz to oferta obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstw i osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Racibórz to firma godny zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu specjalistów z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać Internetowe lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz – translacje polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz
Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz

 

Racibórz (niem. Ratibor, dś. Rattebor, cz. Ratiboř, śl. Racibůrz) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim; siedziba władz powiatu raciborskiego.

Racibórz jest obok Opola jedną z historycznych stolic Górnego Śląska, gdzie rezydowali książęta opolsko-raciborscy. Do dzisiaj zachowało się wiele cennych zabytków, m.in. kaplica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, zwana perłą gotyku śląskiego. Miasto jako pierwsze w Polsce i Europie otrzymało certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 55 189 mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE