Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno

Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno to oferta obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do współpracy zachęcamy firmy oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Piaseczno to partner warty zaufania. Skupiamy wysiłki parunastu filologów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe przekłady wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno
Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno

 

Piaseczno – miasto powiatowe w Polsce położone w województwie mazowieckim, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów, w odległości około 17 km na południe od centrum Warszawy. Lokalizacja ta wpływa korzystnie na szybki rozwój budownictwa, zlokalizowania siedzib wielu zagranicznych przedsiębiorstw (w 2010 r. uznane jako najbardziej atrakcyjne miasto dla biznesu według magazynu Forbes), szybkiego przyrostu liczby mieszkańców etc. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej.

Według danych Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, miasto w dniu 30 czerwca 2021 r. liczyło 44 788 mieszkańców.

Piaseczno było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, położonym w drugiej połowie XVI wieku w powiecie warszawskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE