Tłumacz przysięgły angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski

Tłumacz przysięgły angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski to usługa obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zachęcamy firmy i osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski to partner godny zaufania. Łączymy umiejętności kilkunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe przekłady wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski
Tłumacz przysięgły angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski

 

Ostrowiec Świętokrzyski – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim, nad rzeką Kamienną. Siedziba gminy wiejskiej Bodzechów i gminy miejskiej Ostrowiec Świętokrzyski. Prawa miejskie ma od 1613 roku. Ośrodek przemysłu hutniczego (Huta Ostrowiec).

Na terenie miasta znajduje się podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, obejmująca obszar 78,4 ha i zagospodarowana w blisko 85%.

Według danych z początku roku 2020 w mieście mieszka 64 986 osób.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE