Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec

Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec to usługa obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Mielec to przedsiębiorstwo warty zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać online lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec
Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 30 czerwca 2019 Mielec liczy 60 366 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km².

Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec.

Dewiza miejska brzmi: “Tu rozwijają się skrzydła!”. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE