Tłumacz przysięgły angielskiego Leszno

Tłumacz przysięgły angielskiego Leszno to propozycja obejmująca przekłady z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zachęcamy firmy oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Leszno to firma warty zaufania. Skupiamy wysiłki kilkunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Leszno – przekłady polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Leszno
Tłumacz przysięgły angielskiego Leszno

 

Leszno (łac. Lessna Polonorum, niem. Lissa) – miasto na prawach powiatu w województwie wielkopolskim, położone w zachodniej części Polski, pomiędzy dwoma dużymi centrami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem.
Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1547 roku położone było w XVI wieku w województwie poznańskim.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Leszno liczyło 62 854 mieszkańców i było pod względem liczby ludności siódmym miastem w województwie wielkopolskim, a także 61. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE