Tłumacz przysięgły angielskiego Kościan

Tłumacz przysięgły angielskiego Kościan to oferta obejmująca przekłady z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Kościan to firma godny zaufania. Skupiamy wysiłki parunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Kościan – translacje polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Kościan
Tłumacz przysięgły angielskiego Kościan

 

Kościan (niem. Kosten) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim. Miasto jest siedzibą władz wiejskiej gminy Kościan.

Miasto królewskie, należące do starostwa kościańskiego, pod koniec XVI wieku leżało w powiecie kościańskim województwa poznańskiego. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa leszczyńskiego.

Według danych GUS z 30 czerwca 2018, miasto liczyło 23 880 mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE