Tłumacz przysięgły angielskiego Konin

Tłumacz przysięgły angielskiego Konin to propozycja obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do kooperacji zachęcamy firmy i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Konin to partner godny zaufania. Skupiamy umiejętności kilkunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe translacje wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Konin – przekłady polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Konin
Tłumacz przysięgły angielskiego Konin

 

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu konińskiego; leży w Dolinie Konińskiej, nad Wartą; główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W latach 1975–1998 stolica województwa konińskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 samorządów miast na prawach powiatu[potrzebny przypis].

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Konin liczył 72 539 mieszkańców i był pod względem liczby ludności trzecim (po Poznaniu oraz Kaliszu) miastem w województwie wielkopolskim, a także 48. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE