Tłumacz przysięgły angielskiego Gorzów Wielkopolski

Tłumacz przysięgły angielskiego Gorzów Wielkopolski to propozycja obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Gorzów Wielkopolski to firma warty zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu filologów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane tłumaczenia dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Gorzów Wielkopolski – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Gorzów Wielkopolski
Tłumacz przysięgły angielskiego Gorzów Wielkopolski

 

Gorzów Wielkopolski (niem. Landsberg an der Warthe) – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie województwa lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą. Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców.

Według danych z 2017 miasto miało 124 295 mieszkańców, co lokuje je na 29. pozycji w kraju pod względem liczby ludności.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE