Tłumacz przysięgły angielskiego Giżycko

Tłumacz przysięgły angielskiego Giżycko to oferta obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zachęcamy przedsiębiorstw oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Giżycko to partner warty zaufania. Łączymy umiejętności parunastu filologów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać Internetowe lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Giżycko – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Giżycko
Tłumacz przysięgły angielskiego Giżycko

 

Giżycko (niem. Lötzen, pol. (dawniej) Łuczany, Lec, prus. Lēcai) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu giżyckiego i gminy wiejskiej Giżycko. Miasto jest położone pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin.

Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

Według danych GUS w 2016 r. ludność Giżycka wynosiła 29 642 osoby.

Giżycko uzyskało lokację miejską w 1612 roku.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE