Tłumacz przysięgły angielskiego Czerwionka-Leszczyny

Tłumacz przysięgły angielskiego Czerwionka-Leszczyny to usługa obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Czerwionka-Leszczyny to partner godny zaufania. Łączymy wysiłki parunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe przekłady dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Czerwionka-Leszczyny – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Czerwionka-Leszczyny
Tłumacz przysięgły angielskiego Czerwionka-Leszczyny

 

Czerwionka-Leszczyny (śl. Czyrwjůnka-Leszczyny; do 31 grudnia 1991 Leszczyny) – miasto w Polsce położone w województwie śląskim, w powiecie rybnickim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Czerwionka-Leszczyny.

27 maja 1975 r. do miasta Leszczyny (prawa miejskie 1962) włączono miasto Czerwionka (prawa miejskie 1962), zachowując tym samym nazwę i ciągłość prawną miasta Leszczyny, a równocześnie likwidując miasto Czerwionka. 1 stycznia 1992 r. nazwę miasta Leszczyny zmieniono na Czerwionka-Leszczyny. Z formalnoprawnego punktu widzenia Czerwionka-Leszczyny nie jest więc miastem powstałym przez połączenie miast Czerwionki i Leszczyny, lecz kontynuacją miasta Leszczyny (do którego włączono Czerwionkę), a zmiana nazwy w 1992 r. na Czerwionka-Leszczyny jest zaledwie uwypukleniem dwoistego charakteru tego miasta a posteriori (obie części są podobnej wielkości).

Według danych z 30 czerwca 2016 roku miasto liczyło 28 283 mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE