Tłumacz przysięgły angielskiego Czechowice-Dziedzice

Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego Czechowice-Dziedzice?

Tłumacz przysięgły angielskiego Czechowice-Dziedzice to propozycja obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstw oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Czechowice-Dziedzice to przedsiębiorstwo godny zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe translacje wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Czechowice-Dziedzice?

Tłumacz przysięgły angielski Czechowice-Dziedzice

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Czechowice-Dziedzice
Tłumacz przysięgły angielskiego Czechowice-Dziedzice

 

Czechowice-Dziedzice (niem. Czechowitz-Dzieditz, Czechowitz-Dziedzitz; do 21 listopada 1958 Czechowice) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie bielskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Czechowice-Dziedzice; miasto leży na Śląsku Cieszyńskim w aglomeracji bielskiej.

Miasto powstało w 1951 (de facto w 1941) pod nazwą Czechowice (do 1958) z połączenia wsi Czechowice i wsi Dziedzice, których historia sięga średniowiecza. Dziedzice od końca XIX w. rozwijały się też jako węzeł kolejowy oraz ośrodek przemysłu. Współcześnie oprócz Czechowic i Dziedzic częściami miasta są m.in. Lipowiec, Ochodza, Olszyna, Renardowice, Żebracz i kilka mniejszych osiedli.

Czechowice-Dziedzice stanowią ośrodek przemysłowy z kopalnią węgla kamiennego, walcownią metali, fabryką sprzętu elektrotechnicznego oraz rafinerią. W roku 2020 zlikwidowano fabrykę zapałek, która działała od roku 1919. Była to ostatnia polska czynna fabryka zapałek.

Według danych z 2017 r. miasto miało 35 631 mieszkańców. Jest to trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce niebędące siedzibą powiatu (po Rumi i Knurowie) oraz największe miasto niepowiatowe na terytorium gminy miejsko-wiejskiej.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE