Tłumacz przysięgły angielskiego Ciechanów

Tłumacz przysięgły angielskiego Ciechanów to usługa obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Ciechanów to partner warty zaufania. Łączymy umiejętności kilkunastu specjalistów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Ciechanów – translacje polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Ciechanów
Tłumacz przysięgły angielskiego Ciechanów

 

Ciechanów – miasto położone w województwie mazowieckim, w Polsce. Miejscowość jest siedzibą powiatu ciechanowskiego. Leży nad rzeką Łydynią, ok. 100 km na północ od Warszawy.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi ciechanowskiej od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku. Ciechanów należał do starostwa ciechanowskiego w 1617 roku. Miasto rządowe Królestwa Kongresowego, położone było w 1827 roku w powiecie przasnyskim, obwodzie przasnyskim województwa płockiego. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa ciechanowskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE