Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica

Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica to propozycja obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zapraszamy firmy oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Brodnica to przedsiębiorstwo godny zaufania. Łączymy wysiłki parunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica – przekłady polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica
Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica

 

Brodnica (wymowa i; niem. Strasburg in Westpreußen, Strasburg an der Drewenz) – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu brodnickiego, obecnie położone po obu stronach rzeki Drwęcy. Historyczne centrum miasta leży na prawym (zachodnim) brzegu rzeki, w ziemi chełmińskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. Brodnica liczyła 28 880 mieszkańców.

Miasto królewskie lokowane w 1238 roku położone było w XVI wieku w województwie chełmińskim. Miejsce obrad sejmików elekcyjnych województwa chełmińskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE