Tłumacz przysięgły angielskiego Biała Podlaska

Tłumacz przysięgły angielskiego Biała Podlaska to oferta obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstw oraz osoby indywiudalne. Biuro tłumaczeń angielskiego Biała Podlaska to przedsiębiorstwo warty zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Tłumacz przysięgły angielskiego Biała Podlaska – tłumaczenia polsko angielskie

Tłumacz przysięgły angielskiego Biała Podlaska
Tłumacz przysięgły angielskiego Biała Podlaska

 

Biała Podlaska – miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, siedziba powiatu bialskiego i gminy Biała Podlaska. Drugie co do wielkości miasto we współczesnej Polsce na ziemiach, które w okresie od 1569 do 1795 w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego.

Biała Podlaska uzyskała lokację miejską przed 1498 rokiem. Miasto magnackie położone było w końcu XVIII wieku w hrabstwie bialskim w powiecie brzeskolitewskim województwa brzeskolitewskiego. Miasto prywatne Królestwa Kongresowego, położone było w 1827 roku w powiecie bialskim, obwodzie bialskim województwa podlaskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE