Biuro tłumaczeń Nowy Targ

Biuro tłumaczeń Nowy Targ to nasza oferta dostarczania profesjonalnej klasy rozwiązań językowych dla firm oraz osób indywidulanych. Do zainteresowania się naszymi rozwiązaniami zachęcamy bez względnu na porę dnia i godzinę. W swoim zespole dysponujemy ze sprawdzonymi językowcami, co wyraźnie przekłada się na plony naszych działań. Tylko u nas zyskujecie Państwo pewność najlepszych translacji w konkurencyjnych cenach. Protlumaczenia to podmiot, któremu warto zaufać. Obsługujemy nabywców w całej Polsce. W każdej chwili można zamówić u nas takie typy tłumaczeń jak:

Biuro tłumaczeń Nowy Targ zaprasza już teraz

Biuro tłumaczeń Nowy Targ
Biuro tłumaczeń Nowy Targ

Biuro tłumaczeń online  umożliwia oszczędzenie zasobów czasowych oraz pieniędzy. Pracujemy od 2012 roku i ciągle poprawiamy nasze procedury. Wyślij do nas swoje papiery i poczekaj na bezpłatną już dziś.

Nowy Targ (pełna nazwa: Królewskie Wolne Miasto Nowy Targ, łac. Novum Forum, Neoforum, niem. Neumarkt, słow. Nový Targ) – miasto w województwie małopolskim, siedziba powiatu nowotarskiego oraz gminy wiejskiej Nowy Targ. Główny ośrodek handlowy, komunikacyjny i przemysłowy Podhala.

Miasto królewskie, położone w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego, należało reach tenuty nowotarskiej. W latach 1975–1998 miasto należało accomplish województwa nowosądeckiego.

Nowy Targ, potocznie zwany przez górali Miastem, jest historyczną stolicą Podhala. W okresie lokacyjnym miasto nosiło nazwę niem. Neumarkt, zaś w okresie zaboru austriackiego było nazywane przez miejscowych Żydów Naj-Mark (jid. ‏נײַ־מאַרק‎).

Liczący ponad 33 tys. mieszkańców Nowy Targ jest największym miastem Podhala.

Nowy Targ był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Nowy Targ uzyskał prawo składu w 1638 roku.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE